Ağbaba Filtre

Her konuda önce müşteri memnuniyetini hedeflemekte olan Yaşam Filtre, 1996 yılından bu yana İstanbul’da hava filtre ve kabinlerini üretmektedir.

Üretimini gerçekleştirdiği ürünlerde Kalite Belgeli hammaddeler kullanan Kardeşler Filtre, en az orjinali kadar güvenli, dayanıklı ve kaliteli filtreler üreterek iç piyasa pazarında kalitesiyle adından söz ettirmektedir.

Ağbaba Filtre kalite, güven, uygulanabilirlik ve yenilikçiliği, sürekli müşteri memnuniyeti ile birlikte kendine misyon olarak seçmiştir.

Ağbaba Filtre sahip olduğu tüm imkanlarla minimum hata payıyla filtre üretmenin ve kalite çıtasını yükseltmenin gururunu sürdürmektedir.

1996 tarihinde Kompresör ve Hava makinelerine filtre imalatı ve satışı alanında hizmet vermek üzere kurulmuş olan Yaşam – Filtre İmalatı , bu  alanda verdiği hizmetleri İlerletmiş

1996 yılından günümüze, Bireysel ve Kurumsal kompresör kullanıcılarının amaç ve istekleri doğrultusunda, çözüm odaklı, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile kaliteli Hizmet Sunmaktayız,  zaman mefhumu gözetmeksizin siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetinde olduğunu işlevsellik açısından ispatlayarak Yaşam kompresör kullanıcılarının güvenini kazanmıştır.  

Blog

Kağıt filtre, Pistanlu Hava Kompresor Filtreleri, Vidalı Kompresör Hava Filtresi

filtre süzgeci vb. gibi hammaddelerin uygulanması nedeniyle filtre, basınçlı havadaki kirleri verimli bir şekilde giderebilir. Kompresor filtre elemanı yüzeyinde biriken sıvı damlası ve kirlilikler yerçekimi etkisiyle filtre tabanına çökecektir. Daha sonra otomatik veya manuel olarak boşaltılacaktır. Her neyse, bilimsel olarak tasarlanmış ürünümüz, etkili bir şekilde enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir.